Warsztaty "Zarządzanie sobą w czasie"

Warsztaty "Zarządzanie sobą w czasie"

Zapraszamy do udziału!

Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie Filia w Płocku oraz Biuro Karier PW zapraszają studentów oraz absolwentów na bezpłatne warsztaty: „Zarządzanie sobą w czasie”, które odbędą się 13 marca 2024 r. w s. 122 GG.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

W dzisiejszym tempie życia umiejętność zarządzania sobą w czasie staje się kluczową kompetencją. Dlatego też oferujemy specjalne szkolenie skierowane do studentów i absolwentów Politechniki Warszawskiej, które pozwolą opanować tę nieocenioną umiejętność.

Dla kogo?

Szkolenie z zakresu zarządzania sobą w czasie zostało stworzone z myślą o studentach i absolwentach Politechniki Warszawskiej, którzy pragną doskonalić swoje umiejętności planowania, podnosząc tym samym swoją efektywność osobistą. Sprawdź, jak właściwe organizowanie czasu może wpływać na osiąganie sukcesów zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

Co Zyskasz?
  1. Skuteczne Określanie Celów i Planowanie: Nauczysz się precyzyjnie formułować swoje cele oraz planować działania, dzięki czemu osiągniesz zamierzone rezultaty.
  2. Praktyczne Wskazówki do Zwiększenia Efektywności: Zdobędziesz konkretne wskazówki, które pozwolą Ci zwiększyć swoją osobistą efektywność i podniosą wydajność Twojej pracy.
  3. Narzędzia Usprawniające Zarządzanie Czasem: Poznasz praktyczne narzędzia, które ułatwią Ci efektywne planowanie, organizację i kontrolę nad czasem.
  4. Zaświadczenie o Uczestnictwie: Po zakończeniu szkolenia otrzymasz oficjalne zaświadczenie potwierdzające udział, świadczące o zdobytych umiejętnościach i zaangażowaniu.

13 marca 2024 roku godz. 10:00 – 14:00

Gdzie?

Politechnika Warszawska Filia w Płocku, ul. Łukasiewicza 17, s. 122

Zgłoszenia do dnia 8 marca 2024 roku

Kontakt:

  • 691 390 030
  • bk.plock@pw.edu.pl