Uroczystość Wręczenia Dyplomów 2022

Uroczystość Wręczenia Dyplomów 2022

Zapraszamy do udziału w tegorocznej uroczystości

 

Szanowni Absolwenci! Władze i Samorządy Studentów Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku serdecznie zapraszają na Uroczystość wręczenia dyplomów ukończenia studiów przez Panią Prorektor Politechniki Warszawskiej ds. Filii w Płocku, która odbędzie się w dniu 2 grudnia 2022 r. o godzinie 18:00, w Auli PW Filii w Płocku przy ulicy Łukasiewicza 17.

 

Uwaga!

Przebieranie w togi odbywać się będzie w godz. 17:00-17:45 w sali 128.

 

KOMUNIKAT Z DNIA 21.11.2022 r.

Szanowni Absolwenci!

Prosimy osoby, które złożyły nam Pełnomocnictwa szczegółowe do odbioru dyplomów, o osobisty odbiór dodatkowych dokumentów (suplementów i odpisów dyplomów - potrzebne jest nam pokwitowanie odbioru) w terminie od 25 listopada br. (piątek) do dnia 1 grudnia br. (czwartek).

Dokumenty można odbierać codziennie (pon.-pt.) w dziekanacie WBMiP oraz w sekretariacie KNEiS, w godzinach ich pracy (9-14). W sobotę 26 listopada br. Dziekanat WBMiP i Sekretariat KNEiS będą czynne od 9:00 do 13:00.

Osoby, które odebrały dyplomy w Warszawie osobiście, BARDZO proszone są o dostarczenie ich do dziekanatu wydziału/sekretariatu kolegium w dniach poprzedzających uroczystość tzn. najpóźniej do środy 30 listopada do godz. 15:00. Prosimy o dostarczanie dyplomów z politechnicznymi okładkami, natomiast osoby, które mają dyplomy z wyróżnieniem powinny dostarczyć oprócz „zwykłego” również dyplom z wyróżnieniem.

Wcześniejsze dostarczenie lub odbiór dodatkowych dokumentów pozwoli uniknąć zamieszania i kolejek w dniu uroczystości.

W wyjątkowych przypadkach, po uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym z dziekanatem WBMiP lub sekretariatem KNEiS. - z Panią Dorotą Chudzicką (wydział) (dorota.chudzicka@pw.edu.pl tel. 24 367 22 23) lub z Panią Agnieszką Głodkowską-Wojtalewicz (kolegium) (agnieszka.glodkowska@pw.edu.pl tel. 24 367 22 40), można będzie przekazać dyplom lub odebrać dokumenty w dniu uroczystości, ale nie później niż na 2 godz. przed uroczystością.