Pomoc psychologiczna dla studentów

Pomoc psychologiczna dla studentów

Nauka online i problemy z koncentracją? Trudności w zabraniu się za obowiązki m.in za napisanie pracy, wysłuchanie wykładu, czy przeczytanie notatek? Odkładanie na później? Kłopoty ze snem? Zajadanie i podjadanie przez cały dzień? Brak “studenckiego życia” i przygniatające uczucie samotności?

Studenci i Doktoranci na całym świecie borykają się z różnymi problemami, które wywołane zostały pandemią koronawirusa i próbują adaptować siędo nowej rzeczywistości. Czasami jest to bardzo trudne. Dlatego doświadczeni, bardzo wysoko wykwalifikowani psycholodzy, są dostępni BEZPŁATNIE, 7 dni w tygodniu, od 7:30 do 22:00, dla wszystkich Studentów i Doktorantów Politechniki Warszawskiej, bez wychodzenia z domu. 

Jak się zapisać?

1. napisz:politechnikawarszawska@terapiadialog.pl lub zadzwoń 504 026 860

2. przy zapisie podaj specjalny KOD dla Politechnika Warszawska -0612

3. ustal dogodny dla Ciebie termin konsultacji on-line (wideo lubtelefonicznej)

Dostęp do specjalistów to efekt współpracy z Centrum Terapii Dialog, które oferuje wsparcie psychologiczne i psychiatryczne w trudnych sytuacjach życiowych. Poradnia istnieje w Warszawie już od 14 lat i pomogła ponad 100.000 osób, zatrudnia kilkuset profesjonalnych, zweryfikowanych psychologów, psychoterapeutów i lekarzy psychiatrów. 

Centrum Terapii Dialog zapewnia dedykowaną osobę, która pokieruje Cię do odpowiedniego specjalisty. Konsultacja z psychologiem objęta jest całkowitą tajemnicą lekarską – nikt oprócz Ciebie nie będzie miał dostępu do Twoich danych oraz przebiegu konsultacji. Zapraszamy.