Mentor przyspieszy Twoją karierę. Nie przegap swojej szansy!

Mentor przyspieszy Twoją karierę. Nie przegap swojej szansy!

Studentko, Studencie, rozpoczynamy kolejną edycję Programu Mentoringowego! W trwającym 5 miesięcy programie zbudujesz relację i otrzymasz wsparcie od osoby, która osiągnęła sukces zawodowy mierzony wysoką pozycją w swojej branży. Trudno wyobrazić sobie lepszy impuls na starcie  kariery. Wielu studentów, którzy brali udział w poprzednich edycjach programu, ocenia kontakt z liderami jako bezcenny. Relacje, które nawiązują się w trakcie mentoringu często przeradzają się w trwałą współpracę.

W tym roku, na Wasze zgłoszenia, czeka wyjątkowo duża i silna grupa mentorów. Zaproszeni mentorzy reprezentują całą paletę branż od IT, logistyki, po produkcję i zarządzanie w biznesie. Działają na obszarze całego świata, między innymi w Niemczech, Francji, Kanadzie, a także Azji i Pacyfiku, oraz oczywiście na terenie Polski. Nabór do Programu Mentoringowego Biura Karier PW, kierowany jest  do studentów minimum 3 roku studiów. Twój pierwszy krok to wybór Mentora i przesłanie na wskazany adres swojego CV oraz napisanie odpowiedzi na proste pytania: Dlaczego chcesz bym został twoim mentorem?  W jakim obszarze, pomyśle albo projekcie potrzebujesz wsparcia? Od 15-go lutego na stronie Biura Karier PW znajdziesz profile Mentorów. Warto się pospieszyć i nie przegapić tej daty,  bo duże znaczenie będzie miała kolejność zgłoszeń.     

 

Studentom Filii polecamy uwadze w szczególności Mentorów z PKN ORLEN S.A.:

Tomasz Sajkowski

Kierownik Centrum Badawczo-Rozwojowego w PKN ORLEN S.A.

 

Aplikuj>>

Łukasz Stańczak

Starszy Specjalista w Dziale BHP i Koordynacji Prewencji w PKN ORLEN S.A.

 

Aplikuj>>

Arkadiusz Ciesielski

Starszy Specjalista w Zespole ds. Relacji ze Społecznościami Lokalnymi w PKN ORLEN S.A.

 

Aplikuj>>

Jak aplikować?

  1. Wybierasz mentora z którym chcesz rozpocząć współpracę.
  2. Na adres pod linkiem „Aplikuj” – wysyłasz:
    CV (koniecznie z aktualnym numerem telefonu)
    Opis: w jakim obszarze potrzebujesz wsparcia (np. własny projekt, pomysł na ścieżkę kariery, własny biznes, rozpoczęcie pracy w organizacji, etc.)
  3. Zgłoszenia trafiają do mentorów, a koordynator programu skontaktuje się z tobą by omówić Twoje zgłoszenie.
  4. Czekasz na odpowiedź, a mentor podejmuje decyzję o zaproszeniu do  6 miesięcznej, partnerskiej współpracy, która może nadać twojej karierze ogromne przyspieszenie.