Konkurs "Stena Circular Economy Award"

Firma Stena Recycling zaprasza studentów do udziału w konkursie "Stena Circular Economy Award - Lider Gospodarki Obiegu Zamkniętego".

Projekt dotyczy gospodarki obiegu zamkniętego (GOZ) i jest skierowany do studentów i przedsiębiorców. W konkursie poza kategoriami dla firm przewidziano kategorię studencką: dla studentów, którzy zaproponują sposób wdrożenia zasad GOZ. Może być to np. pomysł na akcję społeczną czy też projekt aplikacji wspierającej biznes. Zależy nam na promowaniu różnych pomysłów studenckich i umożliwienia zgłaszania się zarówno studentom kierunków ścisłych jak i biznesowych czy społecznych, dlatego kategoria konkursowa jest dość szeroka. Konkurs jest świetną okazją dla studentów do wypromowania swoich pomysłów oraz stania się częścią innowacyjnej inicjatywy łączącej doświadczenia i pomysły biznesu i środowiska akademickiego w coraz bardziej popularnym temacie gospodarki obiegu zamkniętego.

Partnerami merytorycznymi konkursu są Forum Odpowiedzialnego Biznesu oraz Koalicja na Rzecz Gospodarki Obiegu Zamkniętego "Reconomy".

Zgłoszenia studentów do 15 grudnia za pośrednictwem strony: www.stenarecycling.pl/stena-circular-economy-award

Wyróżniony student lub grupa studentów wygrają notebooki oraz grant w wysokości 10 000 zł na realizację projektu edukacyjnego z obszaru GOZ.