Turniej Mikołajów 2023: Emocje, Rywalizacja i Sportowa Pasja

Turniej Mikołajów 2023: Emocje, Rywalizacja i Sportowa Pasja

W dniu 20 grudnia 2023 roku Filia w Płocku gościła niezwykłe wydarzenie sportowe – "Turniej Mikołajów" zorganizowany przez Radę Samorządu Studentów. Hala sportowa uczelni stała się areną dla zaciętej rywalizacji i wzajemnej sportowej pasji.

Po intensywnych pojedynkach na boisku, zwycięska drużyna "Augustowskie Mohito" zasłużenie zdobyła pierwsze miejsce. Ich doskonała gra i zgranie na boisku przyniosły im złote medale i miano triumfatorów turnieju.

Na drugim miejscu uplasowała się drużyna "KS Pełra", która również pokazała wysoki poziom sportowej umiejętności i determinacji. Mimo zaciętej walki, to "Augustowskie Mohito" okazali się lepsi w decydujących momentach turnieju.

Trzecie miejsce przypadło zespołowi "Rura Team", który pomimo zaciekłej konkurencji udowodnił, że ma talent do gry zespołowej i skuteczności na boisku.

Nagrodę "Króla Strzelców" zdobył Łukasz Zabłotowicz z drużyny "Augustowskie Mohito", imponując skutecznością w strzałach na bramkę przeciwnika. Jego umiejętności sprawiły, że został uznany za najskuteczniejszego strzelca turnieju.

Wyróżnienie "Niezłomnego Bramkarza" przypadło Łukaszowi Pyrzakowi z "Rura Team". Jego umiejętności bramkarskie i determinacja w obronie bramki były kluczowe dla sukcesów drużyny i zwróciły uwagę wszystkich obserwujących.

Po zakończeniu turnieju zwycięska drużyna uczestniczyła w meczu towarzyskim z pracownikami Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku. Mimo prób pracowników, to zwycięska drużyna "Augustowskie Mohito" utrzymała swoją dominację na boisku.

Turniej Mikołajów nie tylko dostarczył emocji i adrenaliny, ale także okazał się doskonałą okazją do integracji społeczności akademickiej, zbliżając studentów i pracowników w atmosferze sportowej rywalizacji. Sportowe osiągnięcia i wspólne emocje z pewnością pozostaną w pamięci uczestników na długo.

TURNIEJ_3
TURNIEJ_10
TURNIEJ_17
TURNIEJ_27
TURNIEJ_30
TURNIEJ_31
TURNIEJ_35
TURNIEJ_36
TURNIEJ_38