Oferty szkoleniowe i kursy ENHANCE w 2024 r.

Oferty szkoleniowe i kursy ENHANCE w 2024 r.

Udział w szkoleniach i kursach daje niepowtarzalną szansę zdobycia nowych umiejętności w międzynarodowym zespole i poznania specjalistów z wielu – zarówno popularnych, jak i niszowych – dziedzin

W ENHANCE pracujemy nad atrakcyjnymi ofertami szkoleniowymi zarówno dla studentów jak i pracowników uczelni zrzeszonych w konsorcjum.

Najbliższe spotkania to:

1) Seminarium przedwyjazdowe dla studentów ENHANCE (online), które odbędzie się 27 lutego w godz. 9-12.

Trzygodzinne seminarium przedwyjazdowe przeznaczone jest dla studentów, którzy wybierają się wkrótce na jedną z uczelni ENHANCE. Uczestnicy seminarium zdobędą umiejętności w zakresie komunikacji i wrażliwości międzykulturowej, a także poznają podstawy, na których budowane są nasze uprzedzenia i techniki pozwalające sobie z tymi uprzedzeniami radzić. Do wyboru są następujące terminy: 27 lutego, 25 czerwca, 5 września i 14 listopada 2024 r. Godziny seminariów są stałe: od 9.00 do 12.00.

Szczegóły i rejestracja tutaj: https://forms.office.com/e/D5UkLTcPp4

2) Anti-bias lunch break (online), które dobędzie się 20 i 29 lutego w godz. 12-13.

Cieszymy się, że kwestia przeciwdziałania uprzedzeniom angażuje coraz więcej osób ze społeczności ENHANCE. Dotychczas odbyło się 8 spotkań, w których łącznie wzięło udział ponad 150 uczestników. Szkolenie trwa tylko 60 minut i można w nim wziąć udział np. podczas lunchu.  Do wyboru są następujące terminy: 20 i 29 lutego oraz 7 i 14 marca 2024 r.

Szczegóły: https://forms.office.com/e/ALyZnDySBJ

Informacja na Facebooku: TUTAJ.

Źródło: https://www.cwm.pw.edu.pl/