Dlaczego Ekonomia?

Małgorzata Ratkowska dlaczego pw

"Ekonomia jest kierunkiem, który daje przyszłym absolwentom szerokie pole do manewru oraz pozwala zdobyć umiejętności pożądane na rynku pracy. To dobry wybór dla tych, którzy interesują się bieżącymi wydarzeniami ze świata gospodarki, finansów i biznesu. Na ekonomii świetnie odnajdą się również osoby, które łączą w sobie cechy umysłu ścisłego i humanistycznego. Dlatego właśnie uważam, że znalazłam się w odpowiednim miejscu i będąc na ostatniej prostej studiów licencjackich, mogę śmiało stwierdzić, że jestem zadowolona ze swojego wyboru.

Studia na Politechnice Warszawskiej Filii w Płocku to dla mnie nie tylko czas nauki, ale również rozwoju osobistego poprzez działalność w Samorządzie Studentów oraz Studenckim Kole Naukowym "SONDA". Poza zdobywaniem wiedzy na zajęciach oraz umiejętności miękkich podczas działalności na uczelni, na studiach odkryłam również pasję do folkloru, dzięki dołączeniu do Zespołu Tańca Ludowego „Masovia”. 

Bez wątpienia nasza Uczelnia jest miejscem, w którym można dobrze przygotować się do pracy w zawodzie, odkryć i rozwinąć swoje talenty oraz poznać wielu wspaniałych ludzi." 

Małgorzata Ratkowska