Startup Camp Płock

Startup Camp Płock

Youth Business Poland przeprowadził warsztat Startup Camp Płock organizowany wspólnie z Płockim Parkiem Przemysłowo-Technologicznym oraz Politechniką Warszawską Filią w Płocku w ramach naboru do IV edycji programu akceleracyjnego Mazovian Startup!

6 czerwca 2023 roku odbyło się spotkanie na temat " Kierunki rozwoju gospodarki światowej oraz oczekiwania związane z rozwojem technologii"

Monika Borowiecka, Managing Partner VC, poprowadziła warsztat nt. Rozwoju technologii i innowacjach oraz możliwościach akceleracji własnych projektów biznesowych. Spotkanie było również okazją do poznania oferty programu akceleracyjnego Mazovian Startup IV, w ramach którego można otrzymać wsparcie w rozwoju swojego projektu biznesowego i zawalczyć o nagrody o wartości 75 000 zł.

Podczas spotkania studenci dowiedzieli się:

  • jak technologia i jakie innowacje odmienią nasz świat w perspektywie kilkunastu najbliższych lat,
  • jakie są trendy startupowe i jak startupy mogą generować pozytywny wpływ na społeczeństwo i środowisko,
  • co robić i czego nie robić podczas rozwoju swojego pomysłu biznesowego,
  • w czym może pomóc program akceleracyjny oraz jak znaleźć dobry akcelerator oraz środki finansowe na rozwój
  • jak dołączyć do akceleracji w Mazovian Startup i pracować nad rozwojem swojego biznesu z doświadczonymi Mentorami i Partnerami Biznesowymi!

Nie zwlekaj - Zarejestruj się: https://forms.gle/AKZUAPzrWrmTpCC17 

MAZOVIAN Startup to program akceleracyjny skierowany do innowacyjnych i odpowiedzialnych społecznie startupów z Mazowsza. Założeniem projektu jest kompleksowe wsparcie i przyśpieszenie rozwoju startupów.

Startup 1
Startup 2
Startup 3