Płockie Forum Gospodarcze 2022

Płockie Forum Gospodarcze 2022

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu biznesowym, łączącym w jednym miejscu biznes z trzech miast i trzech powiatów

Płockie Forum Gospodarcze organizowane jest przy współpracy Izby Gospodarczej Regionu Płockiego i Politechniki Warszawskiej Filia w Płocku i odbędzie się 22 września 2022 roku w gmachu Politechniki przy ul. Łukasiewicza 17 w Płocku pod patronatem honorowym Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika, Starosty Powiatu Płockiego Sylwestra Ziemkiewicza, Prezydenta Miasta Płocka Andrzeja Nowakowskiego. Mecenasem Wydarzenia jest Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego. Wydarzenie rozpocznie się uroczyście o godz. 10.00.

Płockie Forum Gospodarcze zostało podzielone na trzy Strefy:

1. STREFA PREZENTACJI – w strefie tej można zapoznać się z ofertami firm działających w Płocku, Gostyninie i Sierpcu oraz w powiatach płockim, sierpeckim i gostynińskim. Nawiązać relacje i kontakty biznesowe, zakupić produkty, a także dokonać degustacji niektórych z nich.

2. STREFA EKSPERTA – w strefie tej, zarówno przedsiębiorcy i osoby fizyczne będą mogli porozmawiać o problemach, trudnościach, zmieniających się przepisach z pracownikami instytucji, które uczestniczą w prowadzeniu działalności gospodarczej – Urzędu Skarbowego, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Państwowej Inspekcji Pracy oraz Urzędów Pracy.

3. STREFA MERYTORYCZNA – podzielona została na 4 strefy tematyczne:
– PRZEMYSŁ 4.0
– ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII
– PODATKI
– ROZWÓJ – GROWTH ZONE

Udział w Forum jest BEZPŁATNY.

Dla przedsiębiorców przygotowane zostały szerokie możliwości promocyjne podczas wydarzenia. Z okazji organizacji Forum zostanie wydany Katalog Płockiego Forum Gospodarczego, który będzie dystrybuowany w Płocku, Gostyninie i Sierpcu oraz powiatach – płockim, gostynińskim i sierpeckim. Istnieje możliwość wykupienia reklamy lub artykułu w Katalogu.

Kontakt: 508 591 408, biuro@igrp.com.pl

 

patroni forum