Konferencja Culture-Science-Education

Konferencja Culture-Science-Education

Instytut Konfucjusza Politechniki Warszawskiej ma zaszczyt zaprosić Państwa na konferencję pt. Culture-Science-Education organizowaną w związku z nawiązaniem współpracy Politechniki Warszawskiej (PW) z Beijing Jiaotong University (BJTU).

Konferencja odbędzie się w dniu 23 czerwca 2021 r. (środa) w formule online na platformie PINE, która nie wymaga instalowania dodatkowych narzędzi i dostępna jest poprzez Google Chrome/ Firefox.

Konferencja rozpocznie się o godz. 8:30. W programie przewidziano przedstawienie profili naukowych i edukacyjnych obu uczelni, prezentację prac naukowych wybranych zespołów w tym kół studenckich. Spotkanie zakończy wykład nt. Poetic China. Uprzejmie informujemy, że wydarzenie zostanie zrealizowane w języku angielskim.

Rejestracja na konferencję odbywa się w następujących krokach:

Prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego za pomocą linku http://wut-bjtu-conference.pl/ 

W dniu 21 czerwca zostanie przesłany link do filmu instruktażowego dotyczącego obsługi dedykowanej platformy. Zachęcamy do obejrzenia materiału. Jeszcze tego samego dnia zostanie wysłane automatycznie wygenerowane zaproszenie z platformy PINE.

Jeśli nie otrzymają Państwo zaproszenia na zarejestrowany adres e-mail, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.

W razie problemów technicznych, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym wsparciem technicznym pod adresem: pw@oe-support.com

FRAME PROGRAM (pdf, 230,39 kB)