Aktualności

Bezpłatne warsztaty - terminy

Bezpłatne warsztaty - terminy

Zachęcamy wszystkich studentów i doktorantów do zapisów na bezpłatne warsztaty z umiejętności miękkich oraz zarządzania projektami.

Uczestnicy otrzymają komplet materiałów szkoleniowych oraz zaświadczenie o odbyciu warsztatów.

Posiedzenie Rady ds. Partnerstwa Gospodarczo-Społecznego

Posiedzenie Rady ds. Partnerstwa Gospodarczo-Społecznego

19 stycznia 2015 r. w Politechnice Warszawskiej Filii w Płocku odbyło się kolejne posiedzenie Rady ds. Partnerstwa Gospodarczo-Społecznego, utworzonej we wrześniu 2013 r.
Rada jest organem doradczo-opiniującym rozwój, plany strategiczne i współdziałanie z otoczeniem społeczno-gospodarczym Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku, a w jej skład wchodzą przedstawiciele parlamentu, samorządów terytorialnych, oświaty, stowarzyszeń oraz sektora gospodarczego.

Możliwość wynajęcia hali sportowej

Możliwość wynajęcia hali sportowej

Zapraszamy do zapoznania się z możliwością wynajęcia hali sportowej Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku.
Gruntownie wyremontowana w 2013 roku hala, dysponuje obecnie pełnowymiarowymi boiskami z nawierzchnią sportową PVC, posiadającą międzynarodowe certyfikaty sportowe:
- IHF - piłka ręczna,
- FIVB - siatkówka,
- FIBA - koszykówka.

Zarządzanie projektami - bezpłatne warsztaty

Zarządzanie projektami - bezpłatne warsztaty

Zapraszamy studentów i doktorantów PW na bezpłatne warsztaty.

Jeśli chcesz poznać jego podstawy i bez kompleksów brać udział w przyszłych zawodowych projektach bądź wykorzystać tę wiedzę do prowadzenia osobistych mini-projektów przyjdź na 2-dniowy warsztat „Zarządzanie projektem” 31.01-1.02.2015 r. godz. 9-17. 

Bezpłatne szkolenia ECDL CAD w Warszawie

Bezpłatne szkolenia ECDL CAD w Warszawie

BUDiKOM serdecznie zaprasza do udziału w bezpłatnych szkoleniach z AutoCADa realizowanych w ramach projektu unijnego ECDL CAD.

Szkolenia skierowane są dla osób:

- w wieku 18-64 lat,

- zamieszkałych na terenie województwa mazowieckiego.

Głosujemy na Wojtka Bógdała

Głosujemy na Wojtka Bógdała

Już po raz 12. będziemy mieli okazję głosować na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera Roku w Płocku.

W tym roku kapituła plebiscytowa, składające się z przedstawicieli organizatorów, nominowała dziesięciu sportowców, w tym studenta kierunku Mechanika i budowa maszyn na Wydziale Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii - Wojtka Bógdała - zwycięzcę m.in. Slalomowych Motoparalotniowych Mistrzostw Europy.

Bombka PW Filii w Płocku na Choince Dobroczyńców

Bombka PW Filii w Płocku na Choince Dobroczyńców

Dziękujemy wszystkim pracownikom i studentom, którzy w błyskawicznej akcji zbierania funduszy, wnieśli swój wkład w Bombkę PW Filii w Płocku, która zawisła na Choince Dobroczyńców.

W tym roku uzyskane w ten sposób dochody przekazane zostaną Zespołowi Szkół Ogólnokształcących Specjalnych nr 7, a razem z bombką Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku - na drzewku znajdują się już ozdoby za 17 tys. 690 zł.

Zdobądź stypendium na staż - III edycja

Zdobądź stypendium na staż - III edycja

Studenci Wydziału Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii oraz Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych ostatniego roku studiów stacjonarnych I stopnia
lub studenci studiów stacjonarnych II stopnia mają możliwość uzyskania stypendiów na staż w wysokości 1000 zł miesięcznie.

Rekrutacja chętnych trwa od 14 do 22 stycznia 2015 r. (do godz. 13.00)

SF BCC przy PW Filii w Płocku

SF BCC przy PW Filii w Płocku

W grudniu studenci Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku reaktywowali Studenckie Forum Business Centre Club, którego misją jest kształtowanie postaw przedsiębiorczych wśród młodych Polaków. 

Swoimi działaniami jego członkowie inspirują, edukują oraz motywują młodych ludzi pokazując, że aktywność, odwaga i własna inicjatywa są drogą do osiągnięcia sukcesu.

Trzeci wymiar projektowania

Trzeci wymiar projektowania

Koło Naukowe Budownictwa zaprasza wszystkich zainteresowanych, na spotkanie z Firmą TEKLA producenta oprogramowania wspierającego proces projektowania i wykonywania konstrukcji budowlanych. Spotkanie odbędzie się na Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku w audytorium, dnia 13.01.2015 (wtorek) w godzinach od 14:00 do 17:00.