Aktualności

Wyniki wyborów z dnia 25 kwietnia 2016 r.

Wyniki wyborów z dnia 25 kwietnia 2016 r.

Do pośredniego kolegium elektorów do wyboru przedstawicieli w Senacie PW w grupie nauczycieli akademickich posiadających tytuł profesora lub stopień doktora habilitowanego mandat uzyskali kandydaci :
1. prof. nzw. dr hab. inż. Andrzej Marciniak
2. prof. nzw. dr hab. inż. Roman Marcinkowski
3. prof. nzw. dr hab. inż. Mariusz Markowski

Wyniki wyborów z dnia 22.04.2016 r.

Wyniki wyborów z dnia 22.04.2016 r.

22 kwietnia 2016 r. kolegium elektorów dokonało wyborów Prodziekanów Wydziału Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii oraz Zastępców Dyrektora Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych.

Komunikat wyborczy

Komunikat wyborczy

22 kwietnia 2016 r. o godz. 9.30 w sali 118 odbędzie się otwarte zebranie przedwyborcze z kandydatami na funkcje: Prodziekanów Wydziału Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii; Zastępców Dyrektora Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych.

Sesja naukowa "Przewaga dzięki informacji"

Sesja naukowa "Przewaga dzięki informacji"

Stowarzyszenie Nowoczesna i Innowacyjna Edukacja wspólnie z Politechniką Warszawską Filią w Płocku oraz firmą SoftHard S.A. organizuje w dniu 19 kwietnia 2016 r. o godz. 17:00 w Auli PW przy ul. Łukasiewicza 17 Sesję Naukową nt. nowoczesnych systemów informatycznych. 

Sukces PW w plebiscytach

Sukces PW w plebiscytach

W dniu 1 kwietnia 2016 r. w Domu Technika odbył się uroczysty finał Plebiscytu Tygodnika Płockiego „Z Tumskiego Wzgórza”. Wydarzenie - Otwarcie Laboratorium Badawczego Innowacyjnych Technologii i Materiałów PW Filii w Płocku zajęło trzecie miejsce w kategorii Gospodarka, nauka, społeczeństwo.

Finał Konkursu Chemicznego 2016

Finał Konkursu Chemicznego 2016

6 kwietnia 2016 r. w Zespole Szkół Centrum Edukacji im. Ignacego Łukasiewicza w Płocku odbyło się uroczyste zakończenie XXIII edycji Konkursu Chemicznego im. Ignacego Łukasiewicza. Tradycyjną ze strony naszej Uczelni nagrodą dla najlepszych uczestników, oprócz upominków rzeczowych, jest indeks Politechniki Warszawskiej.

I Ty możesz zostać wynalazcą! - relacja

I Ty możesz zostać wynalazcą! - relacja

W dniu 18 marca 2016 r. w Urzędzie Patentowym RP odbyły się warsztaty z młodymi twórcami pod nazwą „I Ty możesz zostać Wynalazcą!”, których współorganizatorem była Politechnika Warszawska Filia w Płocku. W spotkaniu uczestniczyła młodzież ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z Płocka, Siedlec i Warszawy.

Profesor Janusz Zieliński Prorektorem i Dziekanem

Profesor Janusz Zieliński Prorektorem i Dziekanem

W dniu 23 marca 2016 r. kolegium elektorów Politechniki Warszawskiej dokonało wyboru Prorektora ds. Filii w Płocku na kadencję 2016-2020, natomiast w dniu 18 marca 2016 r. kolegium elektorów Wydziału Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii dokonało wyboru Dziekana Wydziału na kadencję 2016-2020. Na obie te funkcje został ponownie wybrany prof. dr hab. inż. Janusz Zieliński.

Wesołych Świąt!

Wesołych Świąt!

Życzymy wszystkim odpoczynku, spokoju ducha oraz wiary w siebie i w swoje możliwości.

Komunikat wyborczy

Komunikat wyborczy

17 marca 2016 r. o godz. 11.00 w sali 118 odbędzie się otwarte zebranie przedwyborcze z kandydatami na funkcje: Dziekana Wydziału Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii; Dyrektora Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych.

Ogłoszenia z dnia 4.03.2016 r.

Ogłoszenia z dnia 4.03.2016 r.

Zgłoszenia kandydatów na funkcje:

Komunikat wyborczy

Komunikat wyborczy

29 lutego b.r. w godz. 11.00-14.00 w sali 118 odbędą się wybory uzupełniające do Rady Wydziału Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii w grupie B, czyli nauczycieli akademickich nieposiadających tytułu profesora lub stopnia doktora habilitowanego z WBMiP i KNES. Konieczność wyborów uzupełniających wynika z uzyskania takiej samej ilości głosów przez  dwóch kandydatów: dr inż. Wiesławę Ciesińską i dr inż. Jacka Wernika.

Oferta badawcza

Oferta badawcza

Zapraszamy do zapoznania się z Ofertą badawczą Filii. Tematyka badawcza i naukowa pracowników Filii związana jest z charakterystyką dwóch jednostek podstawowych ją tworzących, tj. Wydziału Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii oraz Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych.

REKRUTACJA TRWA!

REKRUTACJA TRWA!

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą edukacyjną

Wybory na kadencję 2016-2020

Wybory na kadencję 2016-2020

Zgłaszanie kandydatów do wyborów organów jednoosobowych i organów kolegialnych  na okres kadencji władz akademickich 2016-2020 w Politechnice Warszawskiej Filii w Płocku odbędzie się w dniach 18-23 lutego 2016 r. Zgłoszenia w formie pisemnej (druki dostępne w pok. 114) przyjmowane będą w pok. 114 w godz. 8-14.

Warsztaty językowe

Warsztaty językowe

Wydawnictwo Pearson oraz Zespół Lektorów PW Filii w Płocku zapraszają lektorów języków obcych na warsztaty w języku angielskim na temat: "Motivate to Communicate Authenticity in the Language Classroom". Warsztaty odbędą się 12.02.2016 r. o godz. 11:00 w Audytorium.

Bezpłatne konsultacje

Bezpłatne konsultacje

Biuro Karier PW wraz z Wojewódzkim Urzędem Pracy Filią w Płocku zaprasza studentów i absolwentów na bezpłatne, indywidualne konsultacje z psychologiem lub doradcą zawodowym.

Rejestracja kandydatów

Rejestracja kandydatów

Zapraszamy na studia II stopnia rozpoczynające się w lutym 2016

Dzień Wiedzy z ORLENEM - piąta edycja

Dzień Wiedzy z ORLENEM - piąta edycja

„Dzień Wiedzy z ORLENEM” – jest programem edukacyjnym w ramach, którego organizowany jest cykl spotkań, podczas których przybliżana jest złożoność i specyfika Koncernu, a eksperci PKN ORLEN i Spółek Grupy Kapitałowej ORLEN omawiają tematykę związaną z działalnością firmy. Celem projektu jest uzupełnienie wiedzy, przekazywanej podczas nauki o wiedzę praktyczną.

PW pomoże tworzyć Smart City Płock

PW pomoże tworzyć Smart City Płock

Politechnika Warszawska i Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego podpisały z Miastem Płock list intencyjny w zakresie wspólnego przedsięwzięcia obejmującego m.in. działania na rzecz bezpieczeństwa.