Aktualności

Turniej Piłki Ręcznej - relacja

Turniej Piłki Ręcznej - relacja

8 kwietnia 2017 r. w Hali Sportowej PW odbył się Turniej Piłki Ręcznej z okazji Jubileuszu 50-lecia Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku. Celem zawodów była popularyzacja piłki ręcznej oraz dobra zabawa. W imprezie wzięło udział osiem drużyn: Politechnika, Kool Serwis Team, Handball Płock, Anorektycy, RKS Siekiera Piła, Actimel Team, HC Kasztans i Bad Girls. Turniej poprowadził dziennikarz i spiker sportowy Bogdan Wolny.

Życzenia świąteczne

Życzenia świąteczne

Wesołych Świąt Wielkiej Nocy

Ogłoszenie o otwartym naborze partnerów

Ogłoszenie o otwartym naborze partnerów

Politechnika Warszawska działając na podstawie art. 33 ust. 2 ustawy z dnia 11 lipca 2014 r. o zasadach realizacji programów w zakresie polityki spójności finansowanych w perspektywie finansowej 2014–2020 (Dz. U. poz. 1146, dalej: uRPS), jako wnioskodawca (podmiot ubiegający się̨ o dofinansowanie) w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój - Działanie 3.1 „Kompetencje w szkolnictwie wyższym”, ogłasza otwarty nabór Partnerów zainteresowanych wspólną realizacją projektu finansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego oraz ze środków krajowych. 

Porozumienie z Zespołem Szkół z Nowego Dworu Mazowieckiego

Porozumienie z Zespołem Szkół z Nowego Dworu Mazowieckiego

W dniu 28 marca 2017 r. w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej w Płocku zostało uroczyście podpisane Porozumienie o współpracy pomiędzy Politechniką Warszawską Filią w Płocku a Zespołem Szkół Zawodowych nr 1 z Nowego Dworu Mazowieckiego. Porozumienie ze strony Politechniki Warszawskiej podpisał Prorektor ds. Filii w Płocku – prof. zw. dr hab. inż. Janusz Zieliński, ze strony Zespołu Szkół Zawodowych Dyrektor – mgr Ewa Grzybowska.

Program Uroczystości Jubileuszowych

Program Uroczystości Jubileuszowych

Rektor Politechniki Warszawskiej Dziekan i Rada Wydziału Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii, Dyrektor i Rada Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych mają zaszczyt zaprosić na Jubileusz  50-lecia Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku który odbędzie się 22 kwietnia 2017 roku.

Życzenia

Życzenia

Życzę zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy, a także wiosennego nastroju i serdecznych spotkań w gronie najbliższych. Niech nadchodzące Święta Zmartwychwstania Pańskiego będą przepełnione wiarą, miłością i nadzieją.

Prorektor Politechniki Warszawskiej ds. Filii w Płocku
prof. zw. dr hab. inż. Janusz Zieliński

Turniej Piłki Ręcznej

Turniej Piłki Ręcznej

Zapraszamy do wzięcia udziału w Turnieju Piłki Ręcznej organizowanego z okazji Jubileuszu 50-lecia Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku. Turniej odbędzie się 8 kwietnia 2017 r. w Hali Sportowej PW przy ul. 7 czerwca 1991 nr 3. Impreza ta, skierowana jest przede wszystkim do miłośników oraz kibiców piłki ręcznej.

Zaproszenie

Zaproszenie

Zapraszamy na odczyt prof. dr. inż. Andrzeja Bukowskiego nt. FILIA POLITECHNIKI WARSZAWSKIEJ W PŁOCKU W LATACH 1967-2017, który odbędzie się 9 marca 2017 r. (czwartek) o godz. 17.00 w Towarzystwie Naukowym Płockim pl. Narutowicza 8.

V Międzynarodowa Konferencja Naukowa

V Międzynarodowa Konferencja Naukowa

Zapraszamy do udziału w V Międzynarodowej Konferencji Naukowej "WSPÓŁCZESNE PROBLEMY ROZWOJU GOSPODARCZEGO" w tym roku pod hasłem Aktualne wyzwania ekonomii z perspektywy teorii i praktyki gospodarczej, która odbędzie się w dniach 18-19 maja 2017 r. Organizatorem jest Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych.

Bezpłatny dostęp do bazy e-norm PKN

Bezpłatny dostęp do bazy e-norm PKN

Zapraszamy do skorzystania z oferty Filii Biblioteki Głównej PW w Płocku

Bezpłatny dostęp do norm dla Płocka

Bezpłatny dostęp do norm dla Płocka

Biblioteka Główna Politechniki Warszawskiej zakupiła licencję dostępu do norm on-line Polskiego Komitetu Normalizacyjnego. Baza umożliwia przeglądanie pełnych tekstów wszystkich aktualnych i archiwalnych Polskich Norm. Baza adresowana jest nie tylko do studentów i pracowników naukowych Politechniki Warszawskiej, lecz również do przedstawicieli samorządu terytorialnego i pracowników samorządowych, do lokalnych przedsiębiorców oraz wszystkich zainteresowanych mieszkańców Płocka i okolic.

Finał konkursu na Polski Rebranding Roku 2016

Finał konkursu na Polski Rebranding Roku 2016

Mamy przyjemność poinformować, że System Identyfikacji Wizualnej Politechniki Warszawskiej znalazł się w finale konkursu na Polski Rebranding Roku 2016. Liczymy na Wasze głosy, które możecie oddawać na stronie konkursu.

Komunikat dot. Balu Jubileuszowego z dnia 15 stycznia

Komunikat dot. Balu Jubileuszowego z dnia 15 stycznia

Serdecznie dziękujemy za tak duże zainteresowanie uczestnictwem w „Balu Jubileuszowym” organizowanym w dniu 22 kwietnia 2017 r. z okazji 50-lecia Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku. Zakończyliśmy przyjmowanie wpłat. Osoby zainteresowane uczestnictwem w Balu prosimy o kontakt e-mailowy: 50lat@pw.plock.pl lub telefoniczny 24 367 21 40.

Sesja "Jak polubić fizykę?"

Sesja "Jak polubić fizykę?"

Stowarzyszenie Nowoczesna i Innowacyjna Edukacja wspólnie z Politechniką Warszawską Filią w Płocku organizuje w dniu 16 stycznia 2017 r. o godz. 17:00 w Auli PW przy ul. Łukasiewicza 17 Sesję naukowo-edukacyjną pt. „Jak polubić fizykę?”.

Komunikat

Komunikat

Serdecznie dziękujemy za tak duże zainteresowanie uczestnictwem w „Balu Jubileuszowym”

Porozumienie z SIMP

Porozumienie z SIMP

W dniu 16 grudnia 2016 r. zostało podpisane Porozumienie o współpracy pomiędzy Politechniką Warszawską Filią w Płocku a Stowarzyszeniem Inżynierów i Techników Mechaników Polskich, Oddział w Płocku. Porozumienie z strony Politechniki Warszawskiej podpisał Prorektor ds. Filii w Płocku – prof. zw. dr hab. inż. Janusz Zieliński, ze strony Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich, Oddział w Płocku podpisał Prezes – prof. dr hab. inż. Mieczysław Poniewski.

Nowa kadencja Rady ds. Partnerstwa Gospodarczo-Społecznego

Nowa kadencja Rady ds. Partnerstwa Gospodarczo-Społecznego

W dniu 9 grudnia 2016 r. w Politechnice Warszawskiej w Płocku odbyło się inauguracyjne posiedzenie Rady ds. Partnerstwa Gospodarczo-Społecznego przy Politechnice Warszawskiej Filii w Płocku, w kadencji władz akademickich 2016-2020. Rada ta jest organem doradczo-opiniującym rozwój, plany strategiczne i współdziałanie z otoczeniem społeczno-gospodarczym Politechniki Warszawskiej w Płocku.

Życzenia

Życzenia

Wesołych Świąt!

Wyróżnienie „Dobre praktyki – Biznes, Szkolnictwo, Nauka”

Wyróżnienie „Dobre praktyki – Biznes, Szkolnictwo, Nauka”

Miesięcznik Gospodarczy „Nowy Przemysł” oraz portal wnp.pl wyróżniły Politechnikę Warszawską Filię w Płocku oraz Polski Koncern Naftowy ORLEN S.A. za modelową współpracę przemysłu z nauką i szkolnictwem. Uroczyste wręczenie wyróżnienia odbyło się 6 grudnia 2016 r. w Warszawie podczas konferencji Nafta/Chemia.

Seminarium Biblioteki Głównej

Seminarium Biblioteki Głównej

Zapraszamy pracowników oraz studentów na seminarium, które odbędzie się w dniu 9 grudnia 2016 r. (piątek) w godzinach 9.00-12.00 w Auli GG.