Aktualności

Życzenia

Życzenia

Życzę zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy, a także wiosennego nastroju i serdecznych spotkań w gronie najbliższych. Niech nadchodzące Święta Zmartwychwstania Pańskiego będą przepełnione wiarą, miłością i nadzieją.

Prorektor Politechniki Warszawskiej ds. Filii w Płocku
prof. zw. dr hab. inż. Janusz Zieliński

Turniej Piłki Ręcznej

Turniej Piłki Ręcznej

Zapraszamy do wzięcia udziału w Turnieju Piłki Ręcznej organizowanego z okazji Jubileuszu 50-lecia Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku. Turniej odbędzie się 8 kwietnia 2017 r. w Hali Sportowej PW przy ul. 7 czerwca 1991 nr 3. Impreza ta, skierowana jest przede wszystkim do miłośników oraz kibiców piłki ręcznej.

Zaproszenie

Zaproszenie

Zapraszamy na odczyt prof. dr. inż. Andrzeja Bukowskiego nt. FILIA POLITECHNIKI WARSZAWSKIEJ W PŁOCKU W LATACH 1967-2017, który odbędzie się 9 marca 2017 r. (czwartek) o godz. 17.00 w Towarzystwie Naukowym Płockim pl. Narutowicza 8.

V Międzynarodowa Konferencja Naukowa

V Międzynarodowa Konferencja Naukowa

Zapraszamy do udziału w V Międzynarodowej Konferencji Naukowej "WSPÓŁCZESNE PROBLEMY ROZWOJU GOSPODARCZEGO" w tym roku pod hasłem Aktualne wyzwania ekonomii z perspektywy teorii i praktyki gospodarczej, która odbędzie się w dniach 18-19 maja 2017 r. Organizatorem jest Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych.

Bezpłatny dostęp do bazy e-norm PKN

Bezpłatny dostęp do bazy e-norm PKN

Zapraszamy do skorzystania z oferty Filii Biblioteki Głównej PW w Płocku

Bezpłatny dostęp do norm dla Płocka

Bezpłatny dostęp do norm dla Płocka

Biblioteka Główna Politechniki Warszawskiej zakupiła licencję dostępu do norm on-line Polskiego Komitetu Normalizacyjnego. Baza umożliwia przeglądanie pełnych tekstów wszystkich aktualnych i archiwalnych Polskich Norm. Baza adresowana jest nie tylko do studentów i pracowników naukowych Politechniki Warszawskiej, lecz również do przedstawicieli samorządu terytorialnego i pracowników samorządowych, do lokalnych przedsiębiorców oraz wszystkich zainteresowanych mieszkańców Płocka i okolic.

Finał konkursu na Polski Rebranding Roku 2016

Finał konkursu na Polski Rebranding Roku 2016

Mamy przyjemność poinformować, że System Identyfikacji Wizualnej Politechniki Warszawskiej znalazł się w finale konkursu na Polski Rebranding Roku 2016. Liczymy na Wasze głosy, które możecie oddawać na stronie konkursu.

Komunikat dot. Balu Jubileuszowego z dnia 15 stycznia

Komunikat dot. Balu Jubileuszowego z dnia 15 stycznia

Serdecznie dziękujemy za tak duże zainteresowanie uczestnictwem w „Balu Jubileuszowym” organizowanym w dniu 22 kwietnia 2017 r. z okazji 50-lecia Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku. Zakończyliśmy przyjmowanie wpłat. Osoby zainteresowane uczestnictwem w Balu prosimy o kontakt e-mailowy: 50lat@pw.plock.pl lub telefoniczny 24 367 21 40.

Sesja "Jak polubić fizykę?"

Sesja "Jak polubić fizykę?"

Stowarzyszenie Nowoczesna i Innowacyjna Edukacja wspólnie z Politechniką Warszawską Filią w Płocku organizuje w dniu 16 stycznia 2017 r. o godz. 17:00 w Auli PW przy ul. Łukasiewicza 17 Sesję naukowo-edukacyjną pt. „Jak polubić fizykę?”.

Komunikat

Komunikat

Serdecznie dziękujemy za tak duże zainteresowanie uczestnictwem w „Balu Jubileuszowym”

Porozumienie z SIMP

Porozumienie z SIMP

W dniu 16 grudnia 2016 r. zostało podpisane Porozumienie o współpracy pomiędzy Politechniką Warszawską Filią w Płocku a Stowarzyszeniem Inżynierów i Techników Mechaników Polskich, Oddział w Płocku. Porozumienie z strony Politechniki Warszawskiej podpisał Prorektor ds. Filii w Płocku – prof. zw. dr hab. inż. Janusz Zieliński, ze strony Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich, Oddział w Płocku podpisał Prezes – prof. dr hab. inż. Mieczysław Poniewski.

Nowa kadencja Rady ds. Partnerstwa Gospodarczo-Społecznego

Nowa kadencja Rady ds. Partnerstwa Gospodarczo-Społecznego

W dniu 9 grudnia 2016 r. w Politechnice Warszawskiej w Płocku odbyło się inauguracyjne posiedzenie Rady ds. Partnerstwa Gospodarczo-Społecznego przy Politechnice Warszawskiej Filii w Płocku, w kadencji władz akademickich 2016-2020. Rada ta jest organem doradczo-opiniującym rozwój, plany strategiczne i współdziałanie z otoczeniem społeczno-gospodarczym Politechniki Warszawskiej w Płocku.

Życzenia

Życzenia

Wesołych Świąt!

Wyróżnienie „Dobre praktyki – Biznes, Szkolnictwo, Nauka”

Wyróżnienie „Dobre praktyki – Biznes, Szkolnictwo, Nauka”

Miesięcznik Gospodarczy „Nowy Przemysł” oraz portal wnp.pl wyróżniły Politechnikę Warszawską Filię w Płocku oraz Polski Koncern Naftowy ORLEN S.A. za modelową współpracę przemysłu z nauką i szkolnictwem. Uroczyste wręczenie wyróżnienia odbyło się 6 grudnia 2016 r. w Warszawie podczas konferencji Nafta/Chemia.

Seminarium Biblioteki Głównej

Seminarium Biblioteki Głównej

Zapraszamy pracowników oraz studentów na seminarium, które odbędzie się w dniu 9 grudnia 2016 r. (piątek) w godzinach 9.00-12.00 w Auli GG.

Bal Jubileuszowy

Bal Jubileuszowy

Zapraszamy do udziału w Balu z okazji 50-lecia Filii Politechniki Warszawskiej w Płocku

Spotkanie opłatkowe

Spotkanie opłatkowe

Kierownictwo Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku serdecznie zaprasza pracowników, studentów i emerytów Uczelni na Świąteczno-Noworoczne SPOTKANIE OPŁATKOWE i KOLĘDY w wykonaniu Zespołu Tańca Ludowego „Masovia” i Kameralnego Chóru Akademickiego w dniu 13 grudnia 2016 r. (wtorek) o godz. 1330 do Sali 32 (I p. czytelnia).

Politechnika Warszawska zmienia swoje oblicze

Politechnika Warszawska zmienia swoje oblicze

Nowe znaki, specjalna paleta barw, oryginalne czcionki – wdrażamy system identyfikacji wizualnej. Chcemy wyznaczać trendy nie tylko w nauce, ale też w myśleniu o współczesnej i prężnie działającej instytucji. Między innymi dlatego postanowiliśmy stworzyć System Identyfikacji Wizualnej PW, który od teraz jest podstawowym narzędziem kreowania Marki Politechniki Warszawskiej.

Seminaria

Seminaria

Zapraszamy pracowników oraz studentów na seminaria, które odbędzie się w dniu 25 listopada w godzinach 10:00-13:00 w Auli GG.

Bal Jubileuszowy

Bal Jubileuszowy

Szanowni Absolwenci oraz byli i obecni Pracownicy Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku! W roku akademickim 2016/2017 płocka Filia Politechniki Warszawskiej obchodzi Jubileusz 50-lecia działalności. Zapraszamy Was do udziału w wydarzeniach uświetniających obchody 50-lecia Filii, w tym do udziału w dniu 22 kwietnia 2017 r. w Balu Jubileuszowym.