Aktualności

Uniwersytet Trzeciego Wieku „Trzecia Młodość” - Inauguracja

Uniwersytet Trzeciego Wieku „Trzecia Młodość” - Inauguracja

W dniu 11 października, o godzinie 11:00, w Auli Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku odbyła się uroczystość Inauguracji Roku Akademickiego 2014/2015 w Uniwersytecie Trzeciego Wieku „Trzecia młodość”.

Zapraszamy 22 i 23 października

Zapraszamy 22 i 23 października

Forum towarzyszy konferencja naukowo-techniczna pt.: „Budownictwo energooszczędne i rewitalizacja obiektów budowlanych”

PW Filia w Płocku nagrodzona medalami

PW Filia w Płocku nagrodzona medalami

W trakcie Uroczystej Inauguracji Roku Akademickiego, która odbyła się 6 października, Politechnika Warszawska Filia w Płocku nagrodzona została Medalem Pro Masovia, a Wydział Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii najwyższym wyróżnieniem wynalazczym w Polsce - Medalem Honorowym im. Tadeusza Sendzimira.

Pół wieku wielkiej chemii w Płocku - konferencja

Pół wieku wielkiej chemii w Płocku - konferencja

Zarząd Stowarzyszenia Płockich Naftowców oraz Prorektor Politechniki Warszawskiej ds. Filii w Płocku mają przyjemność zaprosić na konferencję naukowo-techniczną z okazji 50-lecia rozpoczęcia produkcji w Zakładzie Produkcyjnym PKN ORLEN SA w Płocku "Pół wieku wielkiej chemii w Płocku"
Konferencja odbędzie się 17 października 2014 r. o godz.10.00 w Audytorium w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku przy ul. Łukasiewicza 17

Uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2014/2015 - Relacja

Uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2014/2015 - Relacja

XLVIII uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2014/2015 w Politechnice Warszawskiej Filii w Płocku odbyła się 6 października 2014 r.

Zachęcamy do zapoznania się z relacją z tej uroczystości.

Infoseminarium

Infoseminarium

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu w ramach projektu „Budowa systemu monitoringu i podstaw ewaluacji wdrażania Regionalnej Strategii Innowacji dla Mazowsza”.

Infoseminarium odbędzie się w dniu 07.10.2014 w Płocku, w budynku Politechniki Warszawskiej, ul. Łukasiewicza 17, w godz. 10.30-14.00.

Uniwersytet Trzeciego Wieku - Inauguracja

Uniwersytet Trzeciego Wieku - Inauguracja

Prezes i Zarząd Stowarzyszenia Nowoczesna i Innowacyjna Edukacja i Dyrektor Uniwersytetu Trzeciego Wieku "Trzecia Młodość" mają zaszczyt zaprosić na Pierwszą Inaugurację Roku Akademickiego 2014/2015 która odbędzie się 11 października 2014 roku o godz. 11:00 w Auli Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku przy ul. Łukasiewicza 17

XIX Płockie Targi Pracy i Przedsiębiorczości

XIX  Płockie Targi Pracy i Przedsiębiorczości

Zapraszamy na XIX  Płockie Targi Pracy i Przedsiębiorczości, które odbędą się 7 października 2014r.  godz. 10.00 - 14.00 w Centrum Widowiskowo-Sportowym ORLEN ARENA Płock Plac Celebry Papieskiej 1

Uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego w PW w Płocku

Uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego w PW w Płocku

Rektor i Senat Politechniki Warszawskiej, Dziekan i Rada Wydziału Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii, Dyrektor i Rada Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych zapraszają studentów i pracowników na XLVIII Inaugurację Roku Akademickiego 2014/2015 w Politechnice Warszawskiej Filii w Płocku w dniu 6 października 2014 r. o godz. 11:00.

Uroczyste Wręczenie Dyplomów 2014

Uroczyste Wręczenie Dyplomów 2014

Zapraszamy do wzięcia udziału w UROCZYSTOŚCI WRĘCZENIA DYPLOMÓW ukończenia studiów osoby, które obroniły prace dyplomowe w roku akademickim 2013/2014.

MASOVIA na Festiwalu w Bułgarii

MASOVIA na Festiwalu w Bułgarii

W dniach 7 – 17 sierpnia 2014 r. Zespół Tańca Ludowego „Masovia”, działający przy Akademickim Centrum Kultury Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku reprezentował naszą Uczelnię oraz miasto Płock na VIII Międzynarodowym Festiwalu Balkan Folk Fest, odbywającym się w Bułgarii. 

Inauguracja 2014/2015 w PW Filii w Płocku

Inauguracja 2014/2015 w PW Filii w Płocku

Rektor i Senat Politechniki Warszawskiej, Dziekan i Rada Wydziału Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii, Dyrektor i Rada Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych zapraszają studentów i pracowników na XLVIII Inaugurację Roku Akademickiego 2014/2015 w Politechnice Warszawskiej Filii w Płocku w dniu 6 października 2014 r. o godz. 1100

Uwaga. Modernizacja sieci telefonicznej

Uwaga. Modernizacja sieci telefonicznej

Informujemy, że w wyniku modernizacji sieci telefonicznej, część telefonów rozpoczynających się od numerów (24) 36-72-... jest niedostępna.

Dostępne są jedynie numery rozpoczynające się od cyfr (24) 26-26-... oraz numery telefonów komórkowych.

Za niedogodności przepraszamy.

Zaproszenie do składania ofert

Zaproszenie do składania ofert

Zapraszamy do składania ofert (ZO) w postępowaniu o udzielenie zamówienia, prowadzonym w trybie zapytania ofertowego, na świadczenie usług prowadzenia warsztatów w Płocku z wybranego zakresu:

Część 1: Zarządzanie projektami
lub
Część 2: Umiejętności miękkie, rynek pracy i predyspozycje zawodowe.

Zapraszamy wystawców

Płockie Targi Pracy i Przedsiębiorczości - zapraszamy wystawców

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w XIX Płockich Targach Pracy i Przedsiębiorczości, które odbędą się 7 października 2014 r., w godzinach 10.00 – 14.00, w Centrum Widowiskowo-Sportowym ORLEN ARENA w Płocku, Plac Celebry Papieskiej 1.

Zapraszamy patronów medialnych

Płockie Targi Pracy i Przedsiębiorczości - zapraszamy patronów medialnych

Organizatorzy XIX edycji Płockich Targów Pracy i Przedsiębiorczości pragną zaprosić wszystkie MEDIA do objęcia patronatem tegorocznej edycji Płockich Targów Pracy i Przedsiębiorczości, które odbędą się 7 października 2014r. w godz. 10.00-14.00 w Centrum Widowiskowo-Sportowym ORLEN ARENA w Płocku, Plac Celebry Papieskiej 1.

Warsztaty dla studentów

Warsztaty dla studentów

W nadchodzącym semestrze zimowym roku akademickiego 2014/2015 w Politechnice Warszawskiej Filii w Płocku organizowane będą warsztaty dla studentów w ramach Programu Rozwojowego Politechniki Warszawskiej.

W warsztatach mogą brać udział tylko aktualni studenci i doktoranci PW.

Startup Grind Warsaw w Politechnice Warszawskiej

Startup Grind Warsaw w Politechnice Warszawskiej

31 lipca o godzinie 18:00 w Auli Wydziału Inżynierii Materiałowej Politechniki Warszawskiej przy ul. Wołoskiej 141 zapraszamy na inspirujące rozmowy o biznesie w ramach Startup Grind Warsaw. Przedstawiony zostanie m.in. startup studentów z Politechniki Warszawskiej. Tematyka - energetyczna.

Film naukowy wczoraj, dziś i jutro - konferencja

Film naukowy wczoraj, dziś i jutro - konferencja

Polskie Stowarzyszenie Filmu Naukowego oraz Politechnika Warszawska Filia w Płocku mają zaszczyt zaprosić na Ogólnopolską Konferencję Naukową „Film naukowy wczoraj, dziś i jutro”, która odbędzie się 7 listopada 2014 r. o godz. 10:00 w Auli Politechniki Warszawskiej w Płocku, ul. Łukasiewicza 17.

Bezpłatne konsultacje z psychologiem i doradcą zawodowym

Bezpłatne konsultacje z psychologiem i doradcą zawodowym

Biuro Karier PW Filii w Płocku we współpracy z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Warszawie od dnia 1 września 2014 r. udostępnia dla wszystkich studentów i doktorantów Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku bezpłatne, indywidualne konsultacje z psychologiem i doradcą zawodowym.