Szkolenia

baner_co oferujemy

Politechnika Warszawska w Płocku oferuje cykle płatnych szkoleń przygotowujące młodzież szkół średnich do matury. Jako uczelnia techniczna, znamy wartość edukacji w naukach ścisłych. Rozumiemy wyzwania, z jakimi borykają się uczniowie i dążymy do wspierania ich na każdym etapie. Wykraczając poza standardowe metody nauczania oferujemy profesjonalne wsparcie, które pomoże zrealizować marzenia o dostaniu się na studia techniczne. Przedmioty ścisłe są przepustką nie tylko na politechnikę, ale również na studia medyczne. Do podjęcia nauki zachęcamy nie tylko młodzież klas maturalnych, ale również uczniów klas młodszych.

Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych pracowników uczelni, którzy są jednocześnie zaangażowani w przygotowywanie uczniów do matury i sprawdzanie egzaminów maturalnych.

Oferujemy zajęcia z matematyki, fizyki, chemii, informatyki i języka angielskiego, które prowadzone są w małych, maksymalnie dwunastoosobowych grupach. Dodatkowo oferujemy zajęcia laboratoryjne z chemii, co daje możliwość samodzielnego prowadzenia doświadczeń w nowoczesnych laboratoriach Politechniki Warszawskiej. Zajęcia laboratoryjne prowadzone są w grupach liczących do ośmiu osób.

Podczas ferii zimowych, w terminie 15 stycznia - 28 stycznia 2024, będzie można uczestniczyć w intensywnych szkoleniach z matematyki, fizyki, chemii i informatyki.

Dodatkowo oferujemy podstawowe szkolenia z języka angielskiego i włoskiego: Język angielski w codziennych zastosowaniach i język włoski ogólny.

Więcej informacji wkrótce!

Zapisy na szkolenia:

Informacji udziela Pani mgr Monika Dyoniziak

Grafika na FB i PW zmniejszone