Dlaczego Budownictwo?

Kinga Górecka dlaczego pw

"Politechnika Warszawska jest uczelnią od lat cieszącą się bardzo dobrą opinią i niesłabnącą popularnością. Oferuje młodym ludziom wybór kierunków, po ukończeniu których o dobrą pracę, spełniającą oczekiwania, już nietrudno.

Ja wybrałam kierunek Budownictwo, gdyż jest to branża nieustannie rozwijająca się. Z jednej strony wymagająca umiejętności technicznych, naznaczona precyzyjnością i rzetelnością, z drugiej zaś pozwalająca na zastosowanie kreatywnych i nieszablonowych rozwiązań.

Budownictwo to nie tylko tworzenie nowych różnorodnych obiektów, ale także zmienianie już istniejących zgodnie z życzeniem inwestora. I co ważne - to proces ciągły, gdyż obiekty budowlane powstawać będą zawsze. A ta uczelnia gwarantuje naprawdę wszechstronne przygotowanie.

Dodatkowo studiowanie na niej to nie tylko pogłębianie ogólnej wiedzy merytorycznej wspartej zapleczem laboratoryjnym. To także możliwość samorealizacji poprzez działanie np. w Samorządzie Studentów Politechniki Warszawskiej, w kołach naukowych, jak również rozwijanie umiejętności artystycznych w Zespole Tańca Ludowego Masovia. Dodając do tego przyjazną atmosferę panującą na wydziale oraz możliwość poznania wielu wspaniałych ludzi mamy gotową receptę na sukces zawodowy młodego człowieka."

Kinga Górecka