Aktualności

Wykład dot. wyrobów silikatowych

Wykład dot. wyrobów silikatowych

Stowarzyszenie Producentów Silikatów „BIAŁE MUROWANIE” zaprasza na wykład pt. „właściwości i zastosowanie wyrobów silikatowych ze szczególnym uwzględnieniem zagadnienia akustyki budowlanej”, który odbędzie się 2 czerwca 2023 r. w Auli GG.

Spotkanie z firmą Schuller&Company

Spotkanie z firmą Schuller&Company

Koło Naukowe Budownictwa KONSTRUKTOR zaprasza na prezentację oprogramowania Schuller&Company bocad. Spotkanie odbędzie się 26 maja 2023 r. o godz. 10:00 w Audytorium (s.59).

Drzwi Otwarte PW Filii w Płocku

Drzwi Otwarte PW Filii w Płocku

Zapraszamy do udziału w warsztatach i wykładach, które będą miały miejsce w ramach Drzwi Otwartych Politechniki Warszawskiej w Płocku 24 maja 2023 r. Serdecznie zachęcamy do udziału w wydarzeniu umożliwiającym zapoznanie się z możliwościami studiowania w Płocku na Politechnice Warszawskiej – najlepszej uczelni technicznej w Polsce.

Szkolenia zawodowe F-gazy

Szkolenia zawodowe F-gazy

wśród ostatnich roczników studiów, nt. możliwości zdobycia przez studentów uprawnień zawodowych na tzw. "F-gazy".

Seminarium Studenckiego Centrum Nauki

Seminarium Studenckiego Centrum Nauki

Z okazji Światowego Dnia Ochrony Środowiska zapraszamy do udziału w Seminarium "Nauka z pasją - Społeczna odpowiedzialność uczelni w obszarze inżynierii środowiska", które odbędzie się  5 czerwca 2023 roku w godz. 10.00-13.00 w Auli (Gmach Główny, ul. Łukasiewicza 17).

Juwenalia Płockie 2023

Juwenalia Płockie

Zapraszamy na coroczną imprezę organizowaną przez płockie samorządy: Samorząd Studentów Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku, Radę Uczelnianą Samorządu Studentów Akademii Mazowieckiej oraz Parlament Studentów Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku. W tym roku Juwenalia potrwają od 17 do 21 maja. 5 dni mega zabawy, koncertów i wydarzeń! Niesamowita atmosfera i niepowtarzalni ludzie.

Drzwi Otwarte w PW w Warszawie

Drzwi Otwarte w PW w Warszawie

Drzwi do nas są otwarte zawsze, ale jest taki dzień w roku, kiedy nawet na moment się nie zamykają. Wszystkich, którzy są #zawszeciekawi – świata, ale także informacji o naszych kierunkach, rekrutacji, życiu studenckim i całej Politechnice, zapraszamy 20 maja 2023 roku w godz. 10.00-15.00 do Gmachu Głównego i na Wydziały PW w Warszawie.

Wcześniakonalia 2023

Wcześniakonalia 2023

Rada Mieszkańców Domu Studenckiego Wcześniak zaprasza na WCZEŚNIAKONALIA 2023! W tegorocznym programie zaplanowano wspólne gry i zabawy zakończone wielką integracją w Klubie Studenckim ,,Filip".

Nominacja w Plebiscycie "Z Tumskiego Wzgórza"

Nominacja w Plebiscycie "Z Tumskiego Wzgórza"

Pojazd Flinstonów, który zbudowali nasi studenci wraz z pracownikami PGO w Płocku Sp. z o.o. otrzymał nominację w plebiscycie "Z Tumskiego Wzgórza" Wydarzenie roku 2022 organizowanego przez Tygodnik Płocki.

Porozumienie o współpracy ze Spółką FOL-MECH

Porozumienie o współpracy ze Spółką FOL-MECH

W dniu 25 kwietnia 2023 r. zostało podpisane porozumienie o współpracy pomiędzy Politechniką Warszawską Filią w Płocku a spółką FOL-MECH.