Nasi studenci w programie stażowym Kierunek ORLEN

Nasi studenci w programie stażowym Kierunek ORLEN

Kierunek ORLEN to program płatnych staży w strukturach Grupy Kapitałowej ORLEN. W tegorocznej rekrutacji do programu spośród 600 kandydatów staż otrzymała najlepsza dwudziestka.

W tej grupie znalazło się 7 studentów z Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku (z Wydziału BMiP i Kolegium NEiS).

Kierunek ORLEN to program płatnych staży w strukturach Grupy Kapitałowej ORLEN. Program został zaprojektowany  z myślą o absolwentach szkół średnich technicznych, studentach  ostatnich lat studiów oraz absolwentach szkół wyższych.

Staż trwa 6 miesięcy, odbywa się w Płocku i w Warszawie. Rekrutacja do programu rozpoczyna się co roku w pierwszym kwartale, a program i staże są realizowane od sierpnia.

Ideą programu jest przygotowanie adeptów kierunków technicznych i biznesowych do pracy w zawodzie zgodnym z wykształceniem.Stażyści przez pół roku przygotowują się pod okiem ekspertów do wykonywania zadań w wybranej specjalności zawodowej. Najlepsi stażyści mają szansę na zatrudnienie.

W tegorocznej rekrutacji do programu spośród 600 kandydatów staż otrzymała najlepsza dwudziestka. W tej grupie znalazło się 7 studentów z Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku zarówno z Wydziału jak i z Kolegium.

Studenci PW Płock program stazowy kierunek ORLEN

Źródło: www.orlen.pl/kariera

Fot.: www.facebook.com/ORLEN.Official