CNH Industrial wspiera PW Filię w Płocku

CNH Industrial wspiera PW Filię w Płocku

21 maja 2021 r. Politechnika Warszawska Filia w Płocku otrzymała od firmy CNH Industrial Polska Sp. z o.o. sprzęt komputerowy w postaci 4 ultrabooków. Darowizna jest wynikiem wieloletniej współpracy Sponsora z naszą Uczelnią.

Firma CNH Industrial Polska Sp. z o.o. w Płocku podpisała umowę o współpracy z Politechniką w 2012 roku podczas konferencji naukowej z okazji 45-lecia obecności Uczelni w Płocku. Firma zobowiązała się wtedy, że ufunduje stypendia dla najzdolniejszych studentów ostatnich lat studiów oraz wspólnie z uczelnią zorganizuje konkurs na najlepsze prace dyplomowe i sfinansuje nagrody.

Porozumienie ma również na celu pobudzanie aktywności innowacyjnej i doskonalenia zawodowego kadr, transfer wiedzy i praktyki gospodarczej, wzbogacanie procesu dydaktycznego. Formy współpracy dostosowywane są na bieżąco do potrzeb i oczekiwań obu jednostek. W dniu 21 maja 2021 r. Filia PW w Płocku otrzymała od firmy CNH Industrial Polska sprzęt komputerowy w postaci 4 ultrabooków. Po dwa zostały przekazane do Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych oraz Wydziału Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii. Będą one wykorzystywane m.in. do wspomagania nauczania zdalnego.

 

CNH Industrial jest globalnym liderem w sektorze dóbr kapitałowych, z ugruntowanym doświadczeniem branżowym, szeroką ofertą produktów i przedstawicielstwami na całym świecie. Każda z marek należących do koncernu cieszy się międzynarodową renomą w poszczególnych sektorach: Case IH, New Holland Agriculture i Steyr – ciągniki i maszyny rolnicze; Case i New Holland Construction –  maszyny budowlane;   Iveco – pojazdy użytkowe; Iveco Bus i Helieuz Bus – autobusy i autokary; Iveco Astra – pojazdy przeznaczone do eksploatacji w kamieniołomach i na placach budowy; Magirus – pojazdy pożarnicze; Iveco Defence Vehicles – pojazdy dla wojska i służb obrony cywilnej oraz FPT Industrial – silniki i układy przeniesienia napędu.