KONKURS: "Start-upy dla UR i remontów"

KONKURS: "Start-upy dla UR i remontów"

Przedstaw pomysł, zainteresuj potencjalnych partnerów polskiego przemysłu chemicznego innowacyjnym rozwiązaniem. 

Konkurs „Start-upy dla utrzymania ruchu i remontów” organizowany jest przez BMP, wydawcę magazynu branżowego Chemia Przemysłowa i portalu kierunekCHEMIA.pl.

Konkurs przeznaczony jest zarówno dla osób posiadających pomysł na start-up, jak i dla przedsiębiorców już istniejących na rynku. Najważniejsze, aby innowacyjne rozwiązanie dotyczyło rozwiązań dla branży chemicznej i rafineryjnej w zakresie mechaniki, automatyki, antykorozji, diagnostyki, elektryki, budownictwa, systemów informatycznych, systemów sterowania i systemów zarządczych.

W celu wzięcia udziału w konkursie należy zarejestrować swoje uczestnictwo za pomocą formularza konkursowego, który należy wysłać do 30 marca 2018 r. na adres chemia@e-bmp.pl. Poza formularzem dla zobrazowania start-upu można również przesłać jego np. zdjęcie, rysunek, schemat działania czy zdjęcie prototypu.

ETAPY KONKURSU I NAGRODY:

1. Przyjmowanie i ocena zgłoszeń przez Kapitułę Konkursu oraz wybór 5 start-upów, które zostaną zaproszone do finału podczas XI Konferencji Naukowo-Technicznej „Remonty i Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Chemicznym”.

2. Finał Konkursu – wystawienie swoich stoisk podczas XI Konferencji Naukowo-Technicznej „Remonty i Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Chemicznym” w dniach 4-6 czerwca br. w Hotelu Mercure Gdynia Centrum. Najlepszy start-up – wybrany podczas konferencji – wystąpi z dziesięciominutową prezentacją na jej forum 6 czerwca 2018 r. Ponadto dla Laureata konkursu przewidujemy możliwość zamieszczenia artykułu w magazynie Chemia Przemysłowa i na portalu www.kierunekchemia.pl.

Więcej informacji - KONKURS