Letni Obóz Politechniki Warszawskiej

Letni Obóz Politechniki Warszawskiej

Wakacyjny obóz rekreacyjno–naukowy, którego partnerem jest Politechnika Warszawska, to propozycja ciekawego spędzenia czasu dla młodzieży gimnazjalnej i licealnej.

W 2014 roku Obóz odbędzie się w Polańczyku nad Soliną w dwóch terminach: od 26 lipca do 2 sierpnia 2014 roku – turnus dla gimnazjalistów oraz od 2 do 9 sierpnia 2014 roku – turnus dla licealistów.

Obóz skierowany jest do uczniów zainteresowanych naukami ścisłymi oraz technicznymi, którzy rozważają możliwość studiowania na Politechnice Warszawskiej lub innej uczeni technicznej.
W trakcie Obozu oprócz standardowych zajęć rekreacyjno – sportowych oraz integracyjnych uczestnicy będą mieli możliwość wzięcia udziału w jednym z kilku warsztatów z zakresu nauk ścisłych i technicznych, które prowadzone będą przez młodych pracowników naukowo-dydaktycznych Politechniki Warszawskiej oraz studentów działających w kołach naukowych.

Poza zajęciami warsztatowymi w trakcie Obozu przewidziany jest bogaty program zajęć rekreacyjnych, sportowych i integracyjnych, m.in. gra terenowa, zawody sportowe, rejs jachtem po Solinie, zajęcia na ściance wspinaczkowej z instruktorem, przejażdżka na segwayu itp.

Więcej informacji na temat Obozu można znaleźć tutaj oraz na stronie internetowej: www.inceptio.org.pl